«У нас немає такого працівника», - управління ДБР про 19-річного хлопця, який стріляв у Рівному

Скріншот із сайту НАЗК


У тамтешньому управлінні ДБР повідомили, що працівників з таким прізвищем у них немає. Об этом сообщает telegraf.org.ua со ссылкой на СМИ.


А особа 19-річного віку взагалі не може претендувати на посаду слідчого Держбюро розслідувань, бо повинна мати повну вищу юридичну освіту, пояснює речниця ДБР Анжеліка Іванова:


- Треба вища освіта, залежно від того, яка посада. На слідчого — юридична. При чому вища, повна. У нього її теоретично не може бути в 19 років.

Якщо він навіть подавав документи, йому найімовірніше відмовили. У нас 19-літні точно не працюють.

Можливо він планував подати документи, або можливо він навіть збирав документи для того, щоб подати до ДБР, бо кандидат на посаду подає декларацію в НАЗК.

Тут уже інша історія, чи не відмовило йому ДБР в участі у конкурсі, що найімовірніше і сталося, бо якщо йому 19, то в нього немає повної вищої освіти.

Він міг збирати, до прикладу, документи, він міг їх навіть подати. Але якщо вам каже Мелітопольське теруправління що такого працівника немає — значить він жодної посади в ДБР не займає.Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/u_nas_nemaie_takogo_pratsivnyka__upravlinnya_dbr_pro_19richnogo_hloptsya_yakyy_strilyav_u_rivnomu_238179.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя